Pracuj w QTAlbums

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Fotolabu

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

  • Obsługa minilabu cyfrowego Noritsu serii 37, 32

  • Przygotowanie plików do druku

  • Obsługa automatu do tworzenia fotoalbumów

Wymagania

  • Znajomość zagadnień fotografii cyfrowej - podstawowa korekcja zdjęć

  • Brak wad wzroku wpływających na widzenie barw. Kandydat powinien zdać test http://www.colormunki.com/game/huetest_kiosk w okolicach 0 pkt.

  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego i zainteresowanie fotografią będzie dodatkowym atutem.

    >>bardzo<< mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z minilabami cyfrowymi Noritsu 32XX / 37XX lub Fuji Frontier 7XXX

  • Znajomość zagadnień teorii i zarządzania barwą

Oferujemy

  • Pracę w ciekawym i energicznym zespole

  • Zakres godzinowy, forma współpracy do ustalenia

  • System premiowy

Formularz rekrutacyjny